Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheVisas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To fakt czasami się zdarza że jak jest wiecej osób to nie jesteśmy wstanie do wszystkich podejść w tym samym czasie.

Opublikowano

Mapka płaska jak deska, teren nie jest zagospodarowany vipowie mają goda..

bez szału, hejtujcie mnie ale i tak mam to w dupie

Opublikowano

Witam to znów ja . Zapraszam do gry w najbliższym miesiącu dojdzie dużo nowych rzeczy więc jak widać serwer się rozrasta.

Zapraszam i polecam Biskrit [super mod].

Opublikowano

Witam. Na serwerze jest organizowany konkurs na "Polska 200 lat temu", celem będzie wybudowanie domu właśnie w takim stylu.Gorąco zapraszam Biskrit.

Opublikowano

Chcę powiadomić graczy którzy chcieli by pograć na naszym serverze. Codzi mi dokładnie o to że server w wersji 1.2 pojawi się za kilka dni.

 

Glazdah

Opublikowano

Bardzo fajny serwer. Miła atmosfera i administracja. Dla nowych są darmowe cuboidy (bez limitów wysokościowych!), co zapobiega griefowaniu. Wiele przydatknych pluginów, takich jak: cuboidy czy sklepy skrzynkowe. Sam gram na Fpoe od ok. 3 tygodni i mi się nie nudzi. Na dodatek naprawdę dobrze zbudowane forum. Gorąco polecam ten serwer.

Opublikowano

Witam. Serwer został już zaktualizowany do 1.2.3. Doszło parę nowych pluginów więc jest fajnie smiley.gif

Zapraszam i polecam Biskrit [super mod].

Opublikowano

Witam. Serwer przeszedł już na 1.2.3 więc jest spoko . Za niedługo dojdzie serwer RPG więc będzie niezła zabawa.

Zapraszam i polecam Biskrit [super mod].

Opublikowano

Witam. Wiem że długo nic nie napisałem więc się wypowiem . Serwer rozwija się bardzo szybko, został już zaktualizowany do wersji 1.2 więc jest ok.

Budowana jest metropolia w której to będzie można wykupić działkę. Ogólnie jest bardzo fajnie. Zapraszam i polecam.

Opublikowano

Prace nad metropolią trwają , jeszcze w tym tyg wprowadzamy wyspę survival.

 

Pozdrawiam i zachęcam do grania na naszych serwerach !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...